ביקורות מעיתונים

– הו, הגלים  היפים
ב"גלים" יש זרימה אחת, של יופי מחול – בימתי פיוטי, בשל ובוגר, חם וגם חייכני, מבוצע במלוא השלמות על ידי רנה שינפלד ורקדניותיה. יופי כזה, נדיר במחול העכשווי בישראל, המקומי והמיובא וספק אם מצויים הרבה כמותו בעולם… / נתן מישורי, "הארץ"

– רגעים של חסד
ערב של תאטרון מחול ברמה נדירה של שלמות אסתטית, של כוריאוגרפיה מקורית ושל ביצוע מהקוצע להפליא. במרכז תפיסתה הכוראוגרפית של רנה שינפלד עומדים מתחים בימתיים מרתקים, שהם סודו של המחול. המחול שלה הוא עכשווי, אולי יותר מכל מחול שנעשה עתה בישראל, אך באותה שעה הוא גם עומד בסימן מובהק של יצירה אישית. ערב מרתק של תאטרון מחול , ערב מקורי ומלא יופי. תענוג לחובבי מחול.  / אליקים ירון, "מעריב"

גלי כשרון
היצירה "גלים" שואבת את עוצמתה ממגוון רחב של רעיונות המובעים בתנועה נוצרת איכות כובדת באופן מיסתורי, כמו מוטיבים היסטוריים או אגדות מסורתיות. זהו מסע נפלא. רנה שינפלד הוכיחה כי היא הרקדנית הישראלית הכאריזמטית ביותר וככוראוגרפית יש לה מה לחדש. / דורה סוודין, "ג'רוזלם פוסט"

– זיקה מאגית
רנה שינפלד נוקטת דרך מיוחדת משלה. הכוראוגרפיות שלה מקיימות זיקה מאגית בין הגוף האנושי המבודד לבין המרחב, האור והחפצים הדוממים שבחרה לה, וכמובן גם זיקה אל הזמן ואל המוסיקה.
(על הופעתה בקלן) יוכן שמידט, גרמניה frankfurter allgmeine 17/3/1986

– הופעה כובשת
רנה שינפלד מספרת סיפורים בתמונות, מציתה את דמיוננו. היא עושה זאת בשליטה מושלמת וסוחפת אותנו בריקודה.
(על הופעתה במינכן) מריאנה רייסינגר, גרמניה abendzeitung 10/3/80

– חומר חי
רנה שינפלד, בתנועות גופה מעניקה חיים לחומר וחפצים דוממים. ממחולותיה יש זרימה של אנושיות נדירה. ערב מחול מרתק.
(על הופעתה במינכן) אוה-אליזסט פישר, גרמניה suddeutsehe zeiung 11/3/86